Odstraszacze Bird Gard

Montujemy biosoniczne odstraszacze ptaków firmy Bird Gard, wykorzystujące cyfrowo nagrane dźwięki wydawane przez przerażone, zestresowane ptaki danego gatunku z możliwością programowania konfiguracji oraz losowym doborem 8 dźwięków zapobiegających przyzwyczajaniu się ptactwa do wydawanych przez nie dźwięków. Swoim działaniem urządzenie skutecznie płoszy ptactwo, zmuszając je do zmiany miejsca bytowania bez czynienia im szkody.

Siatki przeciw ptakom

Zajmujemy się montażem siatek ptakoszczelnych o wielkości oczek od 19mm do 50mm blokujące zabezpieczoną powierzchnię przed niechcianą obecnością ptaków. Siatki ptakoszczelne są jedną z lepszych metod zabezpieczania powierzchni przed ptactwem szczególnie w miejscach w których ptaki mogą stanowić problem. Dzięki temu rozwiązaniu tworzymy fizyczną barierę, której ptak nie jest w stanie sforsować. 

Nasi wyspecjalizowani technicy zabezpieczają nawet najtrudniejsze miejsca wymagające montażu w dostępie linowym.

 

Oferujemy tylko sprawdzone i skuteczne zabezpieczenia przed ptakami:

  • Biosoniczne odstraszacze ptaków firmy Bird Gard
  • Siatki ornitologiczne
  • Odstraszacze wizualne przeciw ptakom w postaci wizerunków drapieżnych ptaków,
  • Taśmy z kolcami uniemożliwiającymi ptakom przebywanie na parapetach czy gzymsach,
  • Tacki z żelem Bird Free opracowane w taki sposób, aby ptaki nie przesiadywały w pobliżu zamontowanych urządzeń. Urządzenia odstraszają ptactwo światłem ultrafioletowym, które ptactwo odbiera jako zagrożenie oraz wyselekcjonowanymi olejami roślinnymi zawartymi w żelu oddziałowującymi na zmysł węchu oraz smak ptaków.